buy medication online
 
Grudniowe seanse filmowe Drukuj
10.11.2018.
 
Zapraszamy na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej, które odbędą się w niedzielę 2 grudnia. Wyświetlony zostanie film animowany "Grinch" oraz komedia świąteczna "Miłość jest wszystkim".

Cena biletów:
- Grupy szkolne: 12 zł
- Ulgowy: 14 zł
- Normalny: 16 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, osobom uczącym się do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji przy wejściu do sali kinowej. Do biletu ulgowego ma również prawo osoba niepełnosprawna i jej opiekun.
 
Rezerwacja możliwa telefonicznie pod numerem tel. 502 040 008 w godz. od 09.00-15.00 lub poprzez wiadomości na fanpagu "Kino w Twoim Mieście" www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
W dniu seansu rezerwacja biletów nie będzie możliwa. Bilety do odebrania w dniu projekcji najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem seansu. 
 

„Grinch”
niedziela 02.12.2018 r. / godzina 13:30 - brak miejsc
niedziela 02.12.2018 r. / godzina 17.45 - brak miejsc
Bez ograniczeń wiekowych
Gatunek: Komedia animowana
Produkcja: Chiny, USA, 2018
Reżyseria: Scott Mosier, Yarrow Cheney

Grinch  
Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia. Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt.


Miłość jest wszystkim”
niedziela 02.12.2018 r. / godzina 11.00 - wolne miejsca
niedziela 02.12.2018 r. / godzina 15.15 - brak miejsc
niedziela 02.12.2018 r. / godzina 19.30 - brak miejsc
Od 15 lat
Gatunek: Komedia świąteczna
Produkcja: Polska, 2018
Reżyseria: Michał Kwieciński

Miłość jest wszystkim  W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
W rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz.Plan widowni

Plan widowni
 
 
 
Źródło opisów  dystrybutorzy filmów: Kino Świat - kinoswiat.pl oraz United International Pictures - tylkohity.pl
 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl