buy medication online
 
Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Miejskiej Drukuj
08.11.2018.

W Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Magdalena Kondraciuk wręczyła nowo wybranym Radnym zaświadczenia wyboru na Radnych Rady Miejskiej VIII kadencji.
 
Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Miejskiej

fot. Z. Poniatowski MPI


Przewodnicząca wręczając zaświadczenia powiedziała: „Szanowni Państwo, jako Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej mam zaszczyt wręczyć Państwu zaświadczenia wyboru do nowej Rady Miejskiej w Ciechanowcu na najbliższą pięcioletnią kadencję. Zanim jednak to uczynię, pozwólcie, że skieruje do Państwa kilka słów. Gratuluję  wyboru i kredytu zaufania jakim obdarzyli Państwa wyborcy. Przypominam, że otrzymany mandat, to nie tylko zaszczyt, ale i olbrzymie zobowiązanie wobec Gminy i jej Mieszkańców. Życzę jednocześnie by podejmowane przez Państwa decyzje stanowiące prawo lokalne dobrze służyły lokalnemu środowisku i wszystkim mieszkańcom. Tak jak ktoś powiedział tyle jest władzy, ile odpowiedzialności i tyle jest odpowiedzialności, ile władzy. Życzę państwu tej odpowiedzialności i roztropności w sprawowaniu funkcji radnego.”

Zaświadczenia odebrali: Jan Krzysztof Binaś, Aneta Joanna Czarnecka, Przemysław Dybowski, Marek Karolewski, Stanisław Szczepan Kietliński, Agata Koc, Krzysztof Koc, Zygmunt Józef Kosk, Tadeusz Łopaciuk, Antoni Malinowski, Dorota Niemyjska, Maria Jadwiga Radziszewska, Włodzimierz Słonecki, Katarzyna Sylwia Wilkowska i Violetta Maria Zdunek.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl