buy medication online
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Drukuj
31.10.2018.
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej

Gmina Ciechanowiec zrealizowała zadanie pod nazwą: „Zakup wyposażenia do świetlicy w remizie strażackiej OSP Winna-Chroły” współfinansowane ze środków budżetu Województwa Podlaskiego na rok 2018 w ramach „Programu odnowy wsi województwa podlaskiego” na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu województwa.
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej

fot. Z. Poniatowski MPI


Jednym z założeń ogłoszonego wiosną tego roku naboru wniosków był wzrost inicjatyw lokalnych, których celem będzie rozwój kapitału społecznego oraz kształtowanie więzi lokalnych w sołectwach. W świetlicy znajdującej się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej brakowało krzeseł i stołów, co utrudniało nie tylko organizację spotkań mieszkańców sołectw Winna-Poświętna i Winna-Chroły, a także zebrań członków Ochotniczej Straży Pożarnej.

W ramach przedsięwzięcia zakupiono 15 drewnianych stołów oraz 120 krzeseł tapicerowanych, dzięki czemu w dużym stopniu poprawiono funkcjonalność i estetykę pomieszczenia oraz zwiększono możliwości prowadzenia przez lokalną społeczność różnorodnych działań.
 
Łączny koszt inwestycji wyniósł 19 949,62 zł, z czego 9974,81 zł stanowi dofinansowanie z budżetu Województwa Podlaskiego.
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl