buy medication online
 
Dzień Edukacji Narodowej Drukuj
23.10.2018.

Dzień Edukacji Narodowej, to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, obchodzone 14 października w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku.
 
Dzień Edukacji Narodowej

fot. O. R. Tomaszewska MPI


W Ciechanowcu tegoroczne uroczystości Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w sali widowiskowej nowo otwartej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na widowni zasiedli emerytowani i czynni nauczyciele i pracownicy administracyjni Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika, dla której organem prowadzącym jest Gmina Ciechanowiec.

Wszystkich zgromadzonych powitał dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika Krzysztof Pełszyk, okolicznościowe gratulacje i życzenia złożyli burmistrz Mirosław Reczko i ks. dziekan Tadeusz Kryński i przewodnicząca Rady Rodziców Aneta Czarnecka. Burmistrz Ciechanowca i Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika wręczyli najbardziej zasłużonym pracownikom oświaty przyznane przez siebie nagrody.

Uroczystości zakończyła słowno-muzyczna inscenizacja przygotowana przez uczniów i występ Zespołu Taneczno-Wokalnego Akwarele. Młodzi artyści wraz z życzeniami wręczyli wszystkim zgromadzonym po pięknej pąsowej róży.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl