buy medication online
 
Międzynarodowa konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018 Drukuj
05.10.2018.
W Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018, poświęcona zrównoważonemu zarządzaniu miastami, z uwzględnieniem wyzwań społecznych, klimatycznych i ekonomicznych. Do udzialu w konferencji został zaproszony Burmistrz Ciechanowca Miroslaw Reczko.
 
Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018
 
 
Głównym celem konferencji było umożliwienie wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, promocja zrównoważonego rozwoju polskich miast i przedstawienie przyjaznych środowisku innowacyjnych rozwiązań stosowanych w miejskiej infrastrukturze.

W dwudniowym spotkaniu brali udział eksperci w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych technologii, przedstawiciele organów administracji centralnej oraz agend międzynarodowych, reprezentanci miast z Polski i zagranicy, delegaci biznesu i jego otoczenia oraz organizacji pozarządowych.

Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko w części zatytułowanej: „Budynek, naturalnie! Rola efektywności energetycznej i OZE” przedstawił prezentację pt. „Doświadczenia Ciechanowca z odnawialnymi źródłami energii” i uczestniczył w panelu dyskusyjnym dotyczącym tych zagadnień, szczególnie ważnych przed kolejnym sezonem grzewczym, w trakcie którego na pewno wróci temat zanieczyszczenia powietrza i nie ekologicznych źródeł ciepła, których wymiana staje się jednym z priorytetów rozwojowych dla polskich miast.

Międzynarodowa Konferencja Innowacyjne ECO-MIASTO 2018 zorganizowana została przez Ambasadę Francji w Polsce, Centrum UNEP/GRID-Warszawa oraz Miasto Stołeczne Warszawa, i została dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Organizatorami projektu ECO-MIASTO są Ambasada Francji w Polsce oraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa we współpracy z Renault Polska, SAUR Polska, Grupą Saint-Gobain, Ceetrus Polska, DK Energy i TIRU – grupa Dalkia, a także WSPÓLNIE – Fundacją LafargeHolcim.
 
 
Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018

Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018

Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018

Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018

Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018

fot. Piotr Dymus

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl