buy medication online
 
Jesienne spotkanie - zdrowe odżywianie Drukuj
03.10.2018.

O każdej porze roku powinniśmy spożywać posiłki bogate w witaminy i składniki mineralne, które wzmocnią odporność organizmu – jednak jesień ze swoim bogactwem owoców i warzyw oraz chłodną aurą w sposób szczególny sprawia, że sięgniecie po dary natury powinno być czymś naturalnym.
 
"Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie"

fot. A. Kieliszek MPI


Przedstawienie zatytułowane "Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie" przygotowali uczniowie z klasy II b i członkowie koła przyrodniczego z VI b z wychowawczyniami Dorotą Koc i Hanną Kordulską, a obejrzeli je nie tylko uczniowie ze szkoły podstawowej, ale i 5-latki z ciechanowieckiego Przedszkola oraz podopieczni i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Krzysztof Pełszyk słowa uznania skierował do rodziców i autorki przestawienia Doroty Koc podkreślając wspaniale dopracowane stroje i robiące duże wrażenie dekoracje, a także do małych aktorów gratulując im występu. Podziękowania otrzymał też Robert Ruciński, który podarował szkole owoce.

To jedno z pierwszych w tym roku przedstawień: „Planujemy jeszcze trzy inscenizacje, a każda z nich będzie swą tematyką nawiązywać do jednej pory roku” – deklaruje wychowawczyni klasy II b Dorota Koc.

Przedstawienie było okazją do zaprezentowania przez Krystynę Łochnicką wystawki jesiennych książek, które czekają na młodych czytelników w szkolnej bibliotece.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl