buy medication online
 
Rozgrywki siatkarek z ZSOiZ Drukuj
10.02.2006.


W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu działa sekcja piłki siatkowej dziewcząt, pod kierownictwem pani Grażyny Panas. Dziewczęta trenują trzy razy w tygodniu. Ich ciężka praca przynosi efekty - w roku szkolnym 2004/2005 wywalczyły awans do II ligi międzyszkolnej województwa podlaskiego. 

W II lidze walczy dziesięć zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych. W każdej rundzie każda drużyna walczy w czterech turniejach (po 3 zespoły) i rozgrywa jeden mecz. Jesienną część rozgrywek nasza drużyna zakończyła w grudniu na IV miejscu. Wiosenna część rozpoczęła w styczniu turniejem w Grajewie.

09. 02. 2006 dziewczęta gościły drużynę z I LO w Bielsku Podlaskim. Mecz zakończył się wygraną gości 2:0. Trzeba wziąć pod uwagę to, że nasze siatkarki są debiutantkami w II lidze, a w drużynie dokonuje się zmiana pokoleniowa – pierwszoklasistki zastępują przygotowujące się do egzaminów maturzystki.

Do rozegrania pozostał jeszcze ostatni turniej, który odbędzie się w marcu w Ciechanowcu. Trzymamy kciuki i liczymy na utrzymanie się zespołu w II lidze.

Rozgrywki siatkarek z ZSOiZ  

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl