buy medication online
 
Spotkanie sołtysów Drukuj
01.02.2006.


30 stycznia 2006 odbyło się spotkanie sołtysów Gminy Ciechanowiec. Program spotkania przewidywał zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody, która w ostatnim czasie została gruntownie zmodernizowana i skomputeryzowana. Zastosowano m.in. proces odmanganiania i odżelaźniania wody, wprowadzono całkowitą automatyzację pracy stacji, wymieniono urządzenia i elementy układu technologicznego, zmieniono system podawania wody do sieci komunalnej, przeprowadzono remont i modernizację obiektów takich jak: studnie głębinowe, zbiorniki retencyjne wody uzdatnionej i pomieszczeń technologicznych stacji uzdatniania.

Następnie sołtysi obejrzeli pracownię plastyczną, salę muzyczna, siłownię i halę sportową w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Zapoznali się z działalnością i funkcjonowaniem COKiS.

Spotkanie zakończono obiadem w stołówce Szkoły Podstawowej, podczas którego wspólnie z burmistrzem i dyrektorami gminnych jednostek organizacyjnych, omawiano plany i zamierzenia inwestycyjne na rok 2006 dotyczące między innymi dróg, szkół i wodociągów.

Spotkanie sołtysów  

Spotkanie sołtysów

Spotkanie sołtysów

Spotkanie sołtysów

Spotkanie sołtysów

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl