buy medication online
 
Otwarcie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Drukuj
11.01.2006.


5 stycznia 2006 roku odbyło się oficjalne otwarcie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, instytucji powstałej na bazie Miejskiego Ośrodka Kultury. Nową siedzibą jest budynek hali sportowej przy ul.11 listopada 5A w pełni przygotowany i przystosowany do zajęć kulturalno-sportowych z zapleczem administracyjnym. W inauguracji uczestniczyli m.in przedstawiciele Samorządu Miasta i Gminy, dyrektorzy Placówek i Ośrodków Kultury, szkół ciechanowieckich, zaproszeni goście oraz delegacja miasta Dotnuva z Litwy, przebywająca z wizytą w naszym mieście.

"Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu to instytucja, której nadrzędnym celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenia jej wartości - powiedział podczas wystąpienia dyrektor COKiS Artur Leszczyński - w naszej pracy stawiamy za priorytet realizowanie zadań w dziedzinie wychowania, edukacji i upowszechniania kultury, kultury fizycznej i turystyki..." W części artystycznej wystąpił dziecięcy Regionalny Zespół Tańca i Śpiewu, grupa tańca nowoczesnego i młodzieżowa orkiestra dęta z COKiS oraz gościnnie zespół folklorystyczny "Skowronki" z Brańska.

Zaprezentowana została też przy tej okazji wystawa obrazów olejnych Pana Stanisława Sierockiego z Ciechanowca. Obecnie w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu działają grupy: tańca nowoczesnego i ludowego, sekcja plastyczna i muzyczna z młodzieżową orkiestrą dętą oraz rekreacyjno-sportowa. Trenuje sekcja piłkarska, karate i odbywają się zajęcia z aerobiku. Ma też tu swoją siedzibę Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" i nowopowstała Świetlica Socjoterapeutyczna.

W dalszych planach COKiS-u planuje się budowę basenu rekreacyjnego oraz modernizację boisk do piłki nożnej i koszykówki.

więcej zdjęć...

Otwarcie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu 

 

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl