buy medication online
 
Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania Drukuj
30.04.2018.

Oryginalna koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok została przekazana na charytatywną aukcję, której dochód zostanie przeznaczony na operację Bogusi z Ciechanowca.

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

fot. J. Dąbrowska


Fani klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok mogą wzbogacić się o koszulkę z autografami piłkarzy Jagi. Na portalu charytatywni.allegro.pl ruszyła aukcja oryginalnej koszulki z autografami piłkarzy zespołu. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana bezpośrednio na subkonto Bogusi w Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba".

22-letnia Bogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na bardzo rzadkie schorzenie powodujące tzw. wrodzoną sztywność stawów, przez co porusza się na wózku. Przeszła już wiele operacji, pierwszą z nich gdy miała 9 miesięcy. Operacje te nie dały oczekiwanego rezultatu, nie pozwoliły Bogusi na samodzielność. Teraz pojawiła się szansa, dzięki której Bogusia będzie mogła spełnić swoje największe marzenie bycia samodzielną. Taką szansę są w stanie zapewnić jej lekarze z Paley Institute na Florydzie. Jednak operacja i rehabilitacja kosztują ponad milion złotych. „Piłkarze Jagiellonii podarowali Bogusi i nam dodatkową możliwość zebrania tej olbrzymiej kwota” – powiedziała Jolanta Dąbrowska, mama Bogusi. „Zachęcam wszystkich do udziału w licytacji i spełnieniu marzenia mojej córki” – dodała.
 

Koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii do zlicytowania

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl