buy medication online
 
Na sto dni przed maturą. Poloneza czas zacząć Drukuj
25.01.2018.

W ostatnią sobotę tradycji stało się zadość i sto dni przed egzaminem dojrzałości wszystkie maturalne klasy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza zatańczyły poloneza, każda w innym układzie choreograficznym.

 
Na sto dni przed maturą. Poloneza czas zacząć

fot. Michał Ługowski dla F/X Foto Video


Studniówka jest wydarzeniem, na które czeka się od początku nauki w szkole ponadpodstawowej, ponieważ zawsze kojarzy się z dorosłością, piękną suknią, eleganckim garniturem, wytwornością...

Na tegoroczną studniówkę, oprócz grona pedagogicznego, maturzystów i ich rodziców, przybyło wielu gości: Przewodnicząca Rady Powiatu Wysokomazowieckiego Dorota Łapiak, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, ks. Dziekan Tadeusz Kryński, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu Krzysztof Pełszyk, Przewodnicząca Rady Rodziców ZSOiZ w Ciechanowcu Agata Koc.

Jak zawsze przy takiej okazji były przemówienia gości z życzeniami jak największych sukcesów na maturze. Burmistrz przedstawił nieznaną zupełnie historię powstania budynku dzisiejszego Internatu, odnalezioną w starych zapiskach. Były także uczniowskie podziękowania i kwiaty dla nauczycieli, pamiątkowe klasowe zdjęcia, podsumowanie szkolnego życia w programie artystycznym pt. „Ucho Dyrektora”, zastawione stoły, zabawa i tańce... ostatnie chwile wypoczynku przed finałową setką dni, wypełnionych intensywną nauką i przygotowaniami do egzaminu dojrzałości.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl