buy medication online
 
Zdrowo, sportowo i turystycznie Drukuj
11.12.2017.

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zrealizowało projekt pod nazwą „Zdrowo, sportowo i turystycznie” w ramach wspierania realizacji zadań publicznych gminy Ciechanowiec w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki w 2017 r.
 
Zdrowo, sportowo i turystycznie

fot. Stowarzyszenie UTW


Celem projektu było zagospodarowanie wolnego czasu, wspólne jego spędzenie, a nade wszystko propagowanie zdrowego stylu życia i upowszechnianie kultury fizycznej i turystyki wśród mieszkańców naszej gminy.

Zrealizowano to zadanie w formie pięciu wyjazdów na basen, pieszej wędrówki do Antonina połączonej z poznaniem hodowli alpak chilijskich, kolejnej wędrówki do położonych bezpośrednio nad Bugiem Wojtkowic-Glinnej, spływem kajakowym oraz degustowaniem tradycyjnych potraw, przyrządzonych z surowców wyprodukowanych w gospodarstwie (masło, sery, chleb i kiszka ziemniaczana), jak i zebranych w pobliskim lesie (pierogi z zielonkami). Dwa popołudnia spędzono w sąsiedztwie zalewu rzeki Nurzec na ogniskach integracyjnych oraz wspólnym śpiewaniu i słuchaniu ciekawych opowiadań.

Zrealizowany projekt zwiększył możliwość czynnego wypoczynku, relaksu, poznania nowych, ciekawych miejsc na terenie gminy. Uczestnikami projektu byli mieszkańcy gminy w różnym wieku, co wzmocniło relacje między nimi i zintegrowało ich.
 
                                                                
Wiceprezes UTW
Joanna Elżbieta Czechowicz


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl