buy medication online
 
Orszak Trzech Króli. Głosuj na wielbłąda i wygraj korony Drukuj
31.10.2017.

Już po raz piąty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2018, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku Wielbłąda. Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach w zwycięskiej miejscowości 6 stycznia 2018 roku.
 
Ruszył konkurs "Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!"
 
 
Konkurs trwa od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 i jest podzielony na dwa etapy:
- od 14 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 24 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na stronie www.orszak.org
- od 25 listopada 2017 r. od godz. 12.00 do 30 listopada 2017 r. do godz. 12.00 – głosowanie na 10 finalistów z pierwszego etapu na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli.

W konkursie można wygrać następujące nagrody:
I miejsce – wizyta wielbłąda,
II miejsc – 3.000 czekoladek,
III miejsce – 2.000 czekoladek.

Dodatkowo każda miejscowość, która w pierwszym etapie konkursu uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona, a do rozdysponowania pomiędzy miejscowości orszakowe jest 50 000 koron.
 
Każda osoba może zagłosować jeden raz w pierwszym etapie i drugi raz w drugim etapie.
 
Jak zagłosować na Ciechanowiec?
W pierwszym etapie należy wejść na stronę www.orszak.org. W pustym polu miejscowość wpisać Ciechanowiec. W kolejnym kroku podać swój adres mailowy i zaakceptować regulamin konkursu. Ostatni krok to kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie przesłany na podany adres mailowy. Jeśli link nie przychodzi od razu należy poczekaj do 60 minut i sprawdzić czy nie został umieszczony w spamie. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Szczegóły jak głosować dostępne na stronie www.orszak.org
 
W drugim etapie, aby oddać głos, należy skomentować post na Facebooku dotyczący jednej z miejscowości, która przeszła do finału konkursu. Mogą komentować tylko Ci, którzy już polubili Profil Facebookowy Orszaku Trzech Króli. Uwaga: komentarz musi zawierać co najmniej jedno logiczne zdanie.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki obu etapów konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny w pierwszy etapie na stronie konkursu, a w drugim na profilu na FB.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli.

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl