buy medication online
 
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich Drukuj
18.09.2017.

W pierwszą niedzielę września odbyło się otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy z jednoczesnym odsłonięciem tablicy pamiątkowej Placu Zabaw im. Dzieci Fatimskich przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Otwarcie, poświęcenie i nadanie nazwy Placu zabaw im. Dzieci Fatimskich

fot. Komitet Organizacyjny


Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, po której wszyscy obecni przeszli na teren placu, gdzie proboszcz Parafii pw. NMP z Fatimy poświęcił plac zabaw i ufundowaną pamiątkową tablicę. Przecięcia wstęgi dokonały zaproszone osoby, które najwięcej zaangażowały się w powstanie placu.

W tej ważnej dla mieszkańców uroczystości udział wzięli między innymi Marszałek Województwa Podlaskiego, Burmistrz Ciechanowca i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Kapryśna pogoda nie zdołała zaskoczyć organizatorów. Przygotowane przez członków stowarzyszenia „Razem” oraz życzliwych parafian atrakcje wypełniły czas muzyką i przygotowanymi kulinariami: wspaniały bigos z kiełbaskami, grochówka oraz cały wachlarz przeróżnych ciast i ciasteczek do tego serwowane gorące herbatki, kawa oraz kompoty. Dużym powodzeniem u dzieci cieszyła się wata cukrowa oraz popcorn. Dodatkowo była loteria fantowa, gdzie każdy los wygrywał.

W imieniu Proboszcza Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu księdza Andrzeja Polakowskiego, Stowarzyszenia Razem i wszystkich dzieci, serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do powstania tego wspaniałego placu zabaw.

                                       
Komitet Organizacyjny

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl