buy medication online
 
Wakacje z karate Drukuj
30.08.2017.

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate mieli okazję atrakcyjnie i zdrowo spędzić czas wakacji nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami.

 
Wakacje z karate

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Pierwszym zgrupowaniem był obóz międzynarodowy nad jeziorem Balaton na Węgrzech, w którym udział wzięło ponad 400 zawodników z całej Europy, w tym zawodnicy i zawodniczki z Podlasia. Treningi, które odbywały się trzy razy dziennie prowadzili: kancho Gerard Gordeau (9 dan), hanshi Nico Gordeau (8 dan), shihan Lamert Meinema (6 dan), shihan Artur Więzowski (6 dan), shihan Zsolt Zsiga (6 dan) shihan Horpácsik György (5 dan), shihan Pal Nemeth (5 dan) i Sensei Andrea Stoppa (4 dan). Podczas trwania obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie.
 
Kolejnym zgrupowaniem był obóz sportowy w Ciechanowcu, w którym uczestniczyli zawodnicy z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz Polski wschodniej. Nasi młodzi karatecy czynnie spędzili wakacyjny czas na treningach i aktywnym wypoczynku, a także na rekreacji. Uczestnicy obozu z Ciechanowca, Janowa Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego i Siemiatycz mieli okazję nauczyć się taktyki walki, kata oraz samoobrony, a także różnych technik kickbokserskich. W wolnym czasie korzystali z wypoczynku i z uroków przyrody. Treningi prowadzili shihan Artur Więzowski, sensei Robert Gaździk, sensei Grzegorz Kowalczyk (BJJ) i sempai Wojciech Paszkowski.

Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate shihan Artur Więzowski - trener medalistów Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Międzynarodowych Turniejów Karate, zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, które odbywają się w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum w Zambrowie, w Wysokiem Mazowieckiem, Siemiatyczach i Ciechanowcu w sali Klubu.

Więcej informacji można uzyskać pod tel. 604 259 053.

                                       
Artur Więzowski
Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl