buy medication online
 
Mecze i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
18.08.2017.

Zgodnie z wieloletnią tradycją reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej „strona na stronę”. W tym roku oba puchary znalazły się po prawej stronie Nurca.
 
Mecze i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. COKiS


Mecz drużyn do lat 30 tym razem rozegrany został przez tylko 8 zawodników na boisku odpowiednio dostosowanym do tej liczby graczy i zakończył się wynikiem 14:3 dla „Mazurów”. W kategorii wiekowej powyżej 30 lat „Ciarkuni” przegrali tracąc jedną bramkę.

Pomiędzy meczami „strona na stronę” rozegrano jubileuszowe X Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Do rywalizacji stanęło 12 mężczyzn i 4 pary mieszane. W kategorii jedynek mężczyzn zwyciężył Marcin Chmielewski przed Pawłem Fiedorukiem i Markiem Boguckim, w kategorii jedynek mężczyzn 55+ wygrał Krzysztof Binaś wyprzedzając Tadeusza Stecia i Wiesława Rakowieckiego, a w kategorii par mieszanych najszybsi byli Marzena i Marek Boguccy przed Beatą i Pawłem Niemyjskimi oraz Martą i Piotrem Tymińskimi.

Organizatorem imprez był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Ten dzień wykorzystali też ciechanowieccy policjanci, aby podnieść świadomość społeczną w zakresie bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku przeprowadzając akcję informacyjno-edukacyjną „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

Dzień zakończyła zorganizowana przez Stowarzyszenie „Razem” projekcja filmu animowanego „Piorun i magiczny dom”. To zadanie publiczne pod nazwą „Kino Plenerowe” jest współfinansowane przez Burmistrza Ciechanowca ze środków Gminy Ciechanowiec oraz sponsorów: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu i Jana i Iwonę Morzy – Hotel Nowodwory.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl