buy medication online
 
Porozumienie w konsultacji społecznej projektu obwodnicy Ciechanowca Drukuj
11.08.2017.

Drugie konsultacje społeczne projektu obwodnicy, które odbyły się 8 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu zakończyły się osiągnięciem pełnego porozumienia.


W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku Józef Sulima, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, projektanci z Biura Projektów Arteria Sp. z o.o. z Białegostoku, członkowie Komitetu „Chcemy Dobrej Obwodnicy”, przedstawiciele stowarzyszenia Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą” oraz radni, sołtysi i mieszkańcy gmin Ciechanowiec i Klukowo.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku uwzględnił wszystkie postulaty składane przez mieszkańców gmin Ciechanowiec i Klukowo, czyli obejście rozpocznie się około jednego kilometra przed Ciechanowcem zjazdem z drogi nr 690 przy wlocie drogi „pobikrowskiej”, pozostawiając po swojej wewnętrznej stronie tereny zajmowane przez Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”, wieś Zadobrze i teren cmentarza Parafii pw. NMP z Fatimy. Jednocześnie przedstawiciele PZDW w Białymstoku zgodzili się na zaprojektowanie ścieżki rowerowej wzdłuż całej długości obwodnicy.

Powiększ

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl