buy medication online
 
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
21.06.2017.

Tylko płocie chciały brać w tegorocznych Mistrzostwach Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca. 16 centymetrów, to długość największej płotki jaką udało się złowić Tomaszowi Niewiarowskiemu. Natomiast puchar Burmistrza za 695 gramów płoci otrzymał ubiegłoroczny zwycięzca Mirosław Nowak.
 
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. A. Kieliszek MPI


Na wodach zalewu na Nurcu rywalizowało 19 zawodników i 2 zawodniczki, którzy po rozlosowaniu i zajęciu stanowisk na brzegach zalewu, w skupieniu rozpoczęli konkursowe zmagania. Po upływie czterogodzinnego czasu połowów i komisyjnym zważeniu, ryby zostały wypuszczone do wody.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, a wśród nich najmłodsza uczestniczka zawodów Kinga Daszkowska.

Klasyfikacja mistrzostw:
1. Mirosław Nowak – 695 punktów,
2. Henryk Pelinko – 435 punktów,
3. Edmund Łapiak – 255 punktów,
4. Krzysztof Zdzichowski – 185 punktów,
5. Kinga Daszkowska – 175 punktów,
6. Zbigniew Bekier – 130 punktów,
7. Wojciech Daszkowski – 125 punktów.

Spławik to jedna z najczęściej wybieranych metod wędkowania, to również często wybierana konkurencja w zawodach. Jej miłośnicy będą mogli spróbować swoich sił już za miesiąc, 16 lipca  na wodach ciechanowieckiego zalewu, kiedy odbędą się Zawody Spławikowe o Puchar Starosty Wysokomazowieckiego (zbiórka o godz. 5.30). Następnie 15 sierpnia będzie można zawalczyć spławikiem o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, a 17 września o Puchar Prezesa Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Ciechanowcu. Sezon konkursowych zmagań wędkarskich zakończy się 22 października Otwartymi Zawodami Spinningowymi o Puchar Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Ciechanowcu.

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl