buy medication online
 
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej Drukuj
30.05.2017.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się V Wojewódzki Przegląd Musztry klas mundurowych województwa podlaskiego, którego celem jest popularyzacja klas mundurowych, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich oraz integracja młodzieży i prezentacja poziomu ich wyszkolenia.
 
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej

fot. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu


W przeglądzie wzięły udział trzynastoosobowe drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu, XIV Liceum Ogólnokształcącego im. R. Kaczorowskiego w Białymstoku oraz Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Sokółce.

Ciechanowieccy uczniowie powtórzyli sukces sprzed roku i tym razem też zajęli pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęli uczniowie z białostockiej placówki a trzecie z Sokółki.
 
Drużyny wykonywały elementy programu obowiązkowego: formowania szyku, odliczania, marszu, grupowania, oddawania honorów oraz przygotowany specjalnie na przegląd pokaz musztry paradnej i pieśni marszowej.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami, pucharem oraz możliwością zaprezentowania się podczas V Ogólnopolskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych, który odbędzie 1 i 2 czerwca w Zakopanem.

Organizatorem konkursu byli Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl