buy medication online
 
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca Drukuj
04.05.2017.

Na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” odbyły się XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca.
 
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. A. Kieliszek MPI


Wielobój został rozegrany w następujących konkurencjach:
- w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu,
- w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

W  śrucie pierwsze miejsce zajął Krzysztof Święcki (290 pkt) z Koła Łowieckiego „Jeleń” Zambrów, w kuli najlepszy był reprezentant białostockiego Koła Łowieckiego „Boruta” Tomasz Komarewski (190 pkt).

W klasie mistrzowskiej pierwsze miejsce zajął Krzysztof Święcki (476 pkt), tylko jeden punkt mniej zdobył Tomasz Komarewski (475 pkt), trzecie miejsce zajął Bogdan Kuczyński (440 pkt) z ZO PZŁ Białystok.

W klasie powszechnej pierwsze miejsce zdobył Rafał Kozikowski (462 pkt) Koło Łowieckie „Batalion” Łomża, drugie Marek Szul (453 pkt) z ZO PZŁ Gdańsk, a trzecie Andrzej Chodowiec (446 pkt) ZO PZŁSiedlce.

W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna „Żubr” Białystok (1349 pkt), drugie miejsce zdobyła drużyna  „XXL” (1289 pkt), trzecie miejsce drużyna „Lira” (1184 pkt).

Najsympatyczniejszą zawodniczką zawodów, strzelającą tylko w śrucie, została Magdalena Smykowska z Koła Łowieckiego „Łany Kujawskie” z Radziejowa.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl