buy medication online
 
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej Drukuj
25.04.2017.

Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu obchodzili Dzień Ziemi. Przedstawienie o tematyce ekologiczno-bajkowej, które obejrzały też przedszkolaki z Przedszkola w Ciechanowcu, przygotowały klasy IIa i IVb z wychowawczyniami Dorotą Koc i Hanną Kordulską. 

Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej

fot. K. Łochnicka SP w Ciechanowcu


Jak co roku, aby podnieść świadomość ekologiczną najmłodszego pokolenia, propagować właściwe postawy ekologiczne i ekologiczny styl życia oraz rozwijać umiejętności plastyczne i kreatywność uczniów ogłoszony został „Konkurs stroju ekologicznego”. Technika wykonania stroju, nakrycia głowy lub biżuterii była dowolna, ale przy zastosowaniu surowców wtórnych: papieru, plastiku i opakowań np. puszek po napojach, torebek, pudełek, itd. Pokaz mody ekologicznej odbył się najpierw podczas szkolnych obchodów Dnia Ziemi a potem w czasie Jarmarku Św. Wojciecha w Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka. Tam też nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród.

I miejsce oraz nagrodę społeczności szkolnej zdobył Bartek Zalewski za strój "Transformer". I miejsca zajęły też Zuzanna Nasiadka, Oliwia Łuniewska, Gabriela Protaziuk, Michalina Protaziuk i Gabrysia Kalupa; II miejsca: Zosia Stelengowska, Amelia Morzy, Magdalena Zawadzka i Karolina Twarowska; III miejsca: Dominika Koc, Ewa Jankowska, Igor Sękal, Dominika Dmochowska i Maja Czarnecka a wyróżnienia: Maja Tenderenda, Gabriela Kurek, Zosia Wodyńska i Oliwia Religa.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl