buy medication online
 
Laureaci powiatowych eliminacji Festiwalu "Mama, tata i ja" Drukuj
23.04.2017.

W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się powiatowe eliminacje do XXV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”.
 
Laureaci powiatowych eliminacji Festiwalu „Mama, tata i ja”

fot. A. Kieliszek MPI


W eliminacjach udział wzięło 13 młodych wykonawców, wyłonionych w lokalnych eliminacjach festiwalu. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały dzieci z: Przedszkola w Ciechanowcu, Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Przedszkola Miejskiego nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem, Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Kościelnej, Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu, Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Rosochatem Kościelnym.
 
Komisja festiwalowa spośród uczestników wyłoniła trzech finalistów, którzy będą reprezentować powiat wysokomazowiecki 12 maja 2017 r. na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja” w Białymstoku.

Finalistkami powiatowych eliminacji zostały: Wiktoria Czaja z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem, Marta Kujawska z Przedszkola w Ciechanowcu i Izabela Kalinowska z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Jury przyznało wyróżnienie Karolinie Godlewskiej ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu. Każdy z występujących artystów otrzymał dyplom i upominek.

Organizatorem powiatowych eliminacji festiwalu był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, przy wsparciu  finansowym Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl