buy medication online
 
"Bezpieczny i Aktywny Senior" Drukuj
15.02.2017.
„Bezpieczny i Aktywny Senior”
 
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizuje kampanię społeczną „Bezpieczny i Aktywny Senior” mającą na celu pobudzenie świadomości na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych.

Pierwszym z filarów kampanii jest bezpieczeństwo osób starszych. Założeniem kampanii w obszarze bezpieczeństwa jest podniesienie świadomości społecznej na temat bezpieczeństwa osób starszych, obniżenie ilości przestępstw popełnianych na szkodę osób starszych, ochronę interesów konsumentów (seniorów) oraz promocję zdrowego i bezpiecznego stylu życia.

Drugim filarem kampanii jest szeroko rozumiana aktywność – zawodowa, społeczna, sportowa, edukacyjna, kulturalna, rekreacyjna. Prowadzenie aktywnego i zdrowego stylu życia w znacznym stopniu wpływa na stan zdrowia oraz wydłużenie się samodzielności osób starszych. Realizacja kampanii „Bezpieczny i Aktywny Senior” ma za zadanie podniesienie świadomości społecznej, w szczególności świadomości seniorów na temat znaczenia uczestnictwa osób starych w życiu społecznym, kształtowanie pozytywnego postrzegania starości w społeczeństwie, promocję zdrowego stylu życia i aktywnego starzenia się, propagowanie idei i działań mających na celu przygotowanie się do starości i jak najdłuższe zachowanie samodzielności.
 
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społeczne przygotowało pakiet materiałów związanych z kampanią „Bezpieczny i Aktywny Senior”:

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl