buy medication online
 
Ukazał się kolejny numer "Wieści Ciechanowieckich" Drukuj
16.02.2017.

Ukazało się kolejne wydanie biuletynu Urzędu Miejskiego „Wieści Ciechanowieckie”. W tym numerze materiały związane z wydarzeniami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi z terenu miasta i gminy Ciechanowiec w 2016 roku.

Sięgając po nowy numer Wieści możemy się dowiedzieć m.in. o wydatkach na inwestycje w 2016 roku oraz planowanych wydatkach budżetowych w 2017 roku, realizacji zadań inwestycyjnych, kierunku rozwoju miasta i gminy, współpracy finansowej Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi, podejmowanych działaniach w sferze ochrony środowiska, przebiegu realizacji Programu 500+, można zobaczyć wizualizację przedstawiającą przyszły budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu i wiele innych informacji.

Na 48 stronach „Wieści Ciechanowieckich” nie sposób było zamieścić wszystkie zeszłoroczne wydarzenia. Czytelnicy, którzy nie mieli okazji na bieżąco śledzić relacji z wydarzeń w 2016 roku na Miejskim Portalu Internetowym www.ciechanowiec.pl mogą przeczytać w Wieściach o uroczystościach 75. rocznicy zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem, odsłonięciu pomnika Żołnierzy Armii Napoleońskiej w Pobikrach, Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Myśli Jana Pawła II", która odbyła się w Ciechanowcu, Złotych Godach 15 par z naszej gminy, odmulaniu rzeki Nurzec, atrakcjach przygotowanych przez Muzeum Rolnictwa, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu czy Miejską Bibliotekę Publiczną.

Końcowe strony biuletynu to informacje związane z planem pracy Rady Miejskiej w Ciechanowcu, ofertą kulturalną i sportową Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, ofertą Punktu Informacji Turystycznej, a także dane dotyczące punktów informacyjnych, konsultacyjnych czy porad prawnych.

Bezpłatne egzemplarze „Wieści Ciechanowieckich” są dostępne w holu i sekretariacie Urzędu Miejskiego (I piętro), Punkcie Informacji Turystycznej i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wydawcą „Wieści Ciechanowieckich” jest Urząd Miejski w Ciechanowcu. Redakcja, opracowanie graficzne i skład: Referat Promocji.

 
Ukazał się kolejny numer Wieści Ciechanowieckich
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl