buy medication online
 
Ferie zimowe z COKiS-em Drukuj
02.02.2017.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko „Ferie z COKiS-em” dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy. 

Ferie zimowe z COKiS-em

fot. COKiS


Ferie rozpoczęły się od spotkania z policjantami w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Policjanci poinstruowali dzieci, jak należy się zachowywać w okresie ferii, na co należy uważać i jak unikać niebezpieczeństw.

Dzieci każdego dnia uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych, rękodzieła artystycznego, angielskiego, pogadankach z psychologiem na temat uzależnień. Dodatkowo miały okazję odwiedzić Muzeum Rolnictwa, w którym na zakończenie zwiedzania odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i wspólnymi zabawami śnieżnymi. W trakcie zajęć plastycznych dzieci wykonywały maski karnawałowe, serduszka walentynkowe, przyozdabiały ciastka. W ostatni dzień zimowiska odbyła się wycieczka do Zambrowa na lodowisko i basen.

Zorganizowanie zimowiska było możliwe dzięki dofinansowaniu z funduszy Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz sponsorom: Szkole językowej „Komunikado”, które prowadziło zajęcia angielskiego w trakcie zimowiska, Muzeum Rolnictwa, które nieodpłatnie udostępniło zwiedzanie naszym podopiecznym oraz księdzu proboszczowi Tadeuszowi Kryńskiemu, który zaopatrzył uczestników naszego zimowiska w przepyszne jabłka.

                             

Dyrektor COKiS
Sylwia Kuczuk-Szymańska          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl