buy medication online
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów Drukuj
13.01.2017.

W niedzielny wieczór w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu  można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu ciechanowieckich zespołów instrumentalnych i wokalnych.
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów

fot. A. Kieliszek MPI


Ciechanowiecki Chór Seniora powstały w listopadzie 2016 roku, kierowany przez Sławomira Leszczyńskiego zadebiutował kolędą Wśród nocnej ciszy. Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa wykonała kolędy Gdy się Chrystus rodzi, Cicha NocPrzybieżeli do Betlejem w autorskich aranżacjach Sławomira Leszczyńskiego a Orkiestra Dęta pod batutą Krzysztofa Witkowskiego Bracia patrzcie jeno, Z narodzenia Pana i Wesoła Nowina. Wszystkie zespoły funkcjonują przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.

Działający przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, prowadzony przez organistę Andrzeja Niewiarowskiego Chór Kantata z dyrygentem Krzysztofem Pełszykiem zaśpiewał Gdy się Chrystus rodzi, Z narodzenia Pana, Nie było miejsca, Witajmy Jezusa. Zespół wokalno-taneczny Akwarele ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu pod kierownictwem Jacka Dudka zaprezentował kolędy Złota Jerozolima i Gdy śliczna Panna. Na zakończenie wszyscy występujący wspólnie z mieszkańcami zaśpiewali kolędę Wśród nocnej ciszy.

Koncert Noworoczny zorganizowały Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej.

Nagranie z koncertu F/X foto-video Wojciech Puchaczewski.          Więcej zdjęć...       Nagranie z koncertu F/X foto-video Wojciech Puchaczewski 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl