buy medication online
 
Wielbłąd i korony do wygrania w konkursie orszakowych miejscowości Drukuj
16.11.2016.

Wielbłąd i korony do wygrania w konkursie orszakowych miejscowości

Już po raz piąty mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli mogą wygrać wielbłąda. Rusza wielki konkurs „Głosuj na wielbłąda”, w którym główną nagrodą jest wizyta egzotycznego aktora podczas najbliższych jasełek 6 stycznia 2017 roku.

Wielbłąd pojedzie do miejscowości, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów. Głosować mogą mieszkańcy Ciechanowca, ale również inne osoby, które chciałyby wesprzeć Orszak Trzech Króli. Osoby, które biorą udział w konkursie mogą oddać swój głos tylko raz.

Głosowanie odbywa się na stronie www.orszak.org do 30 listopada 2016 roku do godz. 12.00.

Główna nagroda jest tylko jedna, ale w konkursie nie ma przegranych. Miejscowości, które w walce o głosy uplasują się na drugim i trzecim miejscu, otrzymają odpowiednio 3500 i 2000 sztuk czekoladek do rozdania podczas orszaku. Ponadto konkursowe miejscowość, za każdy oddany na nie głos otrzymają jedną kartonową koronę – symbol Orszaku Trzech Króli. Fundacja Orszak Trzech Króli, która jest organizatorem konkursu, przygotowała 100 000 koron! 

W poprzednich edycjach konkursu wizytę wielbłąda wygrały Rzeszów, Dziemiany, Borek Stary i Żnin. Za każdym razem walka o wielbłąda trwała do samego końca. Mieszańcy mobilizowali się poprzez lokalne media i portale społecznościowe. O konkursie informowały władze samorządowe, szkoły, lokalne organizacje społeczne i miejscowe parafie. Konkurs, poza dobrą zabawą przyczynił się do integracji społeczności lokalnych.

Konkurs „Głosuj na wielbłąda” to jedna z inicjatyw towarzyszących przygotowaniom do Orszaku Trzech Króli. Szczegóły jak głosować dostępne na stronie www.orszak.org.

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl