buy medication online
 
Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016 z podlaskim akcentem Drukuj
02.11.2016.

W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks” w Wiśniowej Górze pod Łodzią odbyły się Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016.

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate 


Na Mistrzostwa zostali zaproszeni zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate - wychowankowie shihan Artura Więzowskiego i sensei Roberta Gaździka. Funkcję trenerów i opiekunów reprezentacji pełnili sensei Wojciech Zagdański i sensei Zbigniew Dąbrowski.

Uczestnicy walczyli w 19 kategoriach, dominującą formułą był grappling i Furo Full Ruls (MMA), ale nie zabrakło również pojedynków w kumite semi knockdown i K-1. Walki odbywały się w oktagonie czyli klatce i dla naszych zawodników było to trudne doświadczenie.

Zawodnicy naszego Klubu wywalczyli trzy złote medale, jeden srebrny i jeden brązowy. Kategoria juniorek 16 lat należała do Izabelli Idźkowskiej, w kategorii kumite semi knockdown juniorek do lat 13 najlepsza była Klaudia Łukasiuk. Pierwsze miejsce w kategorii do 13 lat mężczyzn zdobył Jakub Grabowski. W formule K-1, w kategorii do 75 kg, drugi był walczący pierwszy raz wśród seniorów Jacek Misiewicz, trzecie miejsce zajął Maciej Szaciłowski. Kacper Łukasiuk z Ciechanowca, który był najmłodszym zawodnikiem Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate zdobył 4 miejsce.

Zawody zorganizował sensei Kamil Bazelak  przedstawiciel IFO Organization z siedzibą w  Norymberdze. Sędzią Głównym zawodów był shihan Jan Schneider (5 Dan).
 

                             

Artur Więzowski
Prezes Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate


Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem

Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl