buy medication online
 
"Równać Szanse 2016" - szansa na dotację do 8500 złotych Drukuj
29.09.2016.
 
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" ogłasza Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2016”. Zapraszamy do konkursu fundacje i stowarzyszenia, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

Twórcą programu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a prowadzi go Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Po raz pierwszy regionalnym operatorem w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim i mazowieckim jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA www.stopa.org.pl.

W Programie „Równać Szanse” chodzi o wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Dzięki zdobytym w projekcie umiejętnościom młody człowiek z małej miejscowości nauczy się samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczane przez siebie cele, planować swoją przyszłość, wspólnie z innymi młodymi działać. Wszyscy, którzy będą towarzyszyli mu w tej drodze zyskają wiarygodność w oczach swojego otoczenia i wsparcie w kolejnych wspólnych działaniach.

Start w Regionalnym Konkursie Grantowym to szansa na dotację do 8 500 zł na projekt 6-miesięczny (trwający od 1 lutego do 31 sierpnia 2017 r.).

Termin składania wniosków upływa 25 października 2016 roku, o godzinie 12.00.
Informacje o konkursie i dostęp do formularza aplikacyjnego czekają na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl

Szczegółowych informacji udzielają:
Iwona Olkowicz, koordynatorka RKG “Równać Szanse”, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA, iwona(at)stopa.org.pl, 608 305 766
Paweł Wilk, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA, pawelwilk8(at)o2.pl, 796 538 105
 
 
 
Plakat „Równać Szanse 2016”
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl