buy medication online
 
Nowe chodniki na ulicy Łomżyńskiej Drukuj
22.09.2016.

Trwają prace remontowe związane z naprawą chodników na ulicy Łomżyńskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 690.

Rozbiórka chodnika

fot.  A. Kieliszek MPI


Prace polegają na wykonaniu robót nawierzchniowych: rozbiórki chodników i obrzeży, regulacji pionowej studzienek, ustawieniu krawężników kamiennych oraz ułożeniu chodników z kostki brukowej betonowej szarej o grubości 6 cm i kostki brukowej betonowej kolorowej o grubości 8 cm. Nowe chodniki będą miały nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim przyczynią się do poprawy komfortu poruszających się tamtędy pieszych.  Prace zakończą się w październiku 2016 roku. Natomiast na jesieni 2017 roku planowany jest remont nawierzchni drogowej.

Zleceniodawcą inwestycji jest Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku Rejon Dróg Wojewódzkich w Siemiatyczach, a wykonawcą Firma „DIMEX” Budownictwo Komunikacyjne z Siemiatycz.

Również województwo mazowieckie realizuje inwestycję, która ucieszy kierowców jadących z Ciechanowca do Warszawy. Na drodze nr 694 na odcinku Nur – Tymianki-Okunie trwa przebudowa drogi. Związane z tym utrudnienia w ruchu, w tym ograniczenie prędkości i zakaz wyprzedzania, potrwają do 16 listopada 2016 r. Na ten termin planowane jest zakończenie prac.

Plan sytuacyjny – ul. Łomżyńska
 
 
Prace remontowe na ulicy Łomżyńskiej

Prace remontowe przy ulicy Łomżyńskiej

Prace remontowe przy ulicy Łomżyńskiej

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl