buy medication online
 
Warsztaty lokalnej tradycji Drukuj
20.09.2016.
Logo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Stowarzyszenie „Zameczek” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Uniwersytet Trzeciego Wieku” i Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu zrealizowało projekt „Aktywizacja seniorów poprzez warsztaty lokalnej tradycji” sfinansowany przez Województwo Podlaskie w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Warsztaty lokalnej tradycji z Zameczkiem

fot. Stowarzyszenie Zameczek


Przeprowadzono trzy warsztaty, podczas których 45 uczestników w wieku 50+ poznało zasady i nabyło umiejętności w zakresie wykonywania tradycyjnych wyrobów i ozdób okolicznościowych.

Były to kartki wyszywane ozdobnymi nićmi tzw. haftem matematycznym, a przeznaczone na różne okazje, pająki wykonane z bibuły, słomy i różnorodnych nasion, dekoracje okienne, kwiaty bibułowe, koronki frywolitkowe, robótki włóczkowe i zakładki do książek zarówno z suszonych roślin, jak i elementów koronkowych oraz wyszywanek.

Zapraszamy do Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu na wystawę prac zrealizowanych w ramach projektu. Wystawa jest czynna w godzinach pracy COKiS do końca września.
 
                             

Zofia Januszkiewicz-Diakowska
Prezes Stowarzyszenia Zameczek


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl