buy medication online
 
Wakacje z karate Drukuj
31.08.2016.

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate z Ciechanowca pracowicie spędzili okres wakacyjny na obozach krajowych i zagranicznych.
 

Wakacje z karate

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Pierwszym zgrupowaniem, w którym uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki był obóz międzynarodowy w Budapeszcie. Treningi trzy razy dziennie prowadzili: Kancho Gerard Gordeau (9 dan), Hanshi Nico Gordeau (8 dan), Shihan Lamert Meinema (6 dan), Shihan Artur Więzowski (6 dan), Shihan Zsolt Zsiga (6 dan), Shihan Horpácsik György (5 dan), Sihan Pal Nemeth (5 dan) i Sensei Andrea Stoppa (4 dan).

Podczas obozu odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie. Trener i zawodnik Polskiej Federacji IBK Damian Laszuk po egzaminie technicznym i po stoczeniu 30. walk po 2 minuty zdał na stopień 1 dan.

Najważniejszym obozem dla zawodników i zawodniczek klubu okazał się obóz sportowy w Wólce Nadbużnej koło Siemiatycz. Podopieczni spędzili tam czas na treningach, aktywnym wypoczynku i rekreacji. Uczestnicy obozu z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, oraz z Janowa Podlaskiego i Białej Podlaskiej mieli okazję nauczyć się taktyki walki, kata i samoobrony oraz technik kickbokserskich. Treningi prowadzili Shihan Artur Więzowski, Sempai Wojciech Paszkowski i Sempai Jacek Misiewicz w opiece nad najmłodszymi wsparcie otrzymaliśmy od Pani Honoraty Wajszczuk. W wolnym czasie uczestnicy korzystali z relaksu na basenie oraz w kręgielni.

                             

Mazowiecko-Podlaski Klub KarateWakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate

Wakacje z karate
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl