buy medication online
 
Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble Drukuj
27.07.2016.

Podobnie jak w ubiegłych latach, także w tym roku III Otwarte Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Ciechanowca w Scrabble były dobrą okazją do spotkania scrabblistów z całej Polski.

Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble

fot. COKiS


Niemal połowę uczestników stanowili zawodnicy z województwa podlaskiego, ale przyjechali też gracze z odległych miejsc takich jak Police, Sopot, czy Zwola koło Poznania. Byli też i tacy, którzy nie zdążyli zagrać w turnieju, ale zachowali dobre wspomnienia z lat ubiegłych i przyjechali do Ciechanowca w celach turystycznych.

W turnieju zagrało 27 osób. Najwyższym rankingiem legitymowali się byli mistrzowie Polski Mariusz Skrobosz, Tomasz Zwoliński i Stanisław Rydzik. Po pierwszym dniu prowadził z kompletem punktów Piotr Pietuchowski. O jeden punkt mniej miał Mariusz Skrobosz, zaś czterech zawodników zakończyło pięcioma wygranymi. W drugim dniu zawodów bardzo dobrze finiszował Tomasz Zwoliński, który wygrał wszystkie partie i zajął z 9 punktami drugie miejsce. Słabiej zagrali obaj liderzy, ich przewaga z pierwszego dnia była jednak znaczna. Obaj zgromadzili po 9 punktów, co wystarczyło Piotrowi Pietuchowskiemu do zwycięstwa w turnieju i zdobycia tytułu Mistrza Ciechanowca, a Mariuszowi Skroboszowi do zajęcia trzeciego miejsca.

Najwięcej „siódemek” (27) ułożył Mariusz Skrobosz, a autorem najdroższego ruchu za 176 punktów był Michał Waszkiewicz. Najlepszy wynik wśród mieszkańców gminy Ciechanowiec osiągnęła Krystyna Perekitko.

Organizatorami III Otwartych Mistrzostw o Puchar Burmistrza Ciechanowca w Scrabble byli Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Fundacja „Umysł” im. Alfreda Buttsa i Andrzej Choiński. Sędzią głównym turnieju był Mariusz Sylwestrzuk, a sponsorami turnieju Urząd Miejski w Ciechanowcu i Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu.
                                                                 
Mariusz Sylwestrzuk
Sędzia Główny Turnieju
 

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl