buy medication online
 
Piknik Wakacyjny - kolejne fundusze na budowę placu zabaw Drukuj
13.07.2016.

Podczas niedzielnego Pikniku Wakacyjnego zebrano ponad osiem tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na zakup ostatniego elementu placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.
 
Piknik Wakacyjny - kolejne fundusze na budowę placu zabaw

fot. Organizatorzy


Organizatorzy Pikniku Wakacyjnego - Parafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie "Razem", przygotowali dużo atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Były przejażdżki bryczką, loterie i konkursy z nagrodami dla drużyn i indywidualnych zawodników. W "zabawnym kąciku" można było poprosić o wyczarowanie na twarzy motyla, ptaka czy kwiatka, a w innym miejscu zbadać sobie ciśnienie i sprawdzić poziom cukru we krwi. Na uczestników imprezy czekały domowej roboty pyszne ciasta i napoje, kiszka ziemniaczana, bigos, kiełbaski z rożna i frytki.

W czasie imprezy na scenie wystąpiła działająca przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Ciechanowiecka Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa, a zespół zapewniający oprawę muzyczną ostatniego punktu pikniku czyli "potańcówki na dechach", do tańca skusił nawet strażaków (w pełnym rynsztunku!) czuwających nad bezpieczeństwem imprezy.

Wpływy ze sprzedaży wyrobów garmażeryjnych i ciast, loterii i dobrowolnych datków, wyniosły ponad osiem tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na wzbogacenie istniejących elementów placu zabaw przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu o zestaw integracyjny. Po zamontowaniu ostatniego zaplanowanego elementu, do wykonania pozostanie tylko wykończenie ogrodzenia.

Zainteresowani wsparciem budowy placu zabaw mogą wpłacać pieniądze na specjalnie utworzone przez parafię subkonto:
nr rachunku bankowego: 14 8749 0006 0004 0370 2000 0040.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl