buy medication online
 
Podlaska Fundacja Empatia organizuje bezpłatne zabiegi sterylizacji Drukuj
01.07.2016.

Podlaska Fundacja Empatia realizuje projekt pn. "Ograniczanie bezdomności zwierząt".

Na początku lipca odbyły się pierwsze, bezpłatne zabiegi sterylizacji suczek i kotek mieszkańców Gminy Ciechanowiec. Ilość miejsc jest ograniczona. Cały czas można się zapisywać - zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel.: 730-262-333.

Zadanie publiczne z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego w 2016 roku realizowane jest przy wsparciu Burmistrza Ciechanowca i ma na celu skuteczne ograniczanie bezdomności zwierząt domowych na terenie Gminy Ciechanowiec. Objęte nim zostaną suczki (40 sztuk) i kotki (20 sztuk), które zostaną poddane zabiegom sterylizacji oraz czipowania w wynajętym specjalnie na ten cel gabinecie weterynaryjnym w centrum Ciechanowca. Sterylizacje będą przeprowadzane przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza weterynarii.

W trakcie realizacji zadania odbędzie się także poszukiwanie, promowanie oraz doposażanie tzw. „domów tymczasowych” dla porzuconych psów i kotów. Zaplanowana jest też edukacja dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej oraz z gimnazjum w Ciechanowcu - w czasie spotkań z psim behawiorystą i wolontariuszką ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowodworze poruszana będzie tematyka humanitarnego traktowania zwierząt, idei wolontariatu, pracy behawiorysty oraz schronisk.


Podlaska Fundacja Empatia organizuje bezpłatne zabiegi sterylizacji

Podlaska Fundacja Empatia organizuje bezpłatne zabiegi sterylizacji
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl