buy medication online
 
Noc Bibliotek - atrakcje z książką w roli głównej Drukuj
09.06.2016.

Noc Bibliotek to druga edycja ogólnopolskiej akcji, której celem jest promowanie czytelnictwa i pokazanie biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Ciechanowiecka biblioteka wzięła w niej udział po raz pierwszy.

Noc Bibliotek - atrakcje z książką w roli głównej

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu

Wolno czytać” – to tegoroczne hasło przewodnie Nocy Bibliotek. I słowo „wolno” akurat w tym przypadku nie oznacza powoli, lecz przyzwolenie do lektury, niczym znaku nakazu w fabryce wiedzy jaką jest biblioteka. To hasło towarzyszyło uczestnikom Nocy Bibliotek, która odbyła się 4 czerwca 2016 roku w 1050 miejscach w całym kraju, także w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu.

Atrakcji tego wieczoru nie brakowało. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu przedstawiły teatrzyk pod tytułem „Zielony Kapturek”, następnie w rytm piosenki „Jedzie pociąg z daleka” odbyła się „podróż” po wszystkich zakamarkach biblioteki w celu odnalezienia ukrytych książek, które później były czytane. Przez cały czas odbywały się gry i zabawy z książką w roli głównej.

O godzinie dwudziestej odbyło się spotkanie z pasjonatami literatury gatunku horror. Do wkroczenia w świat grozy i niepokoju dołączyli uczniowie z Gimnazjum oraz młodzież z Dyskusyjny Klub Książki przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Ciechanowcu.

Organizatorami Nocy Bibliotek była Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika oraz Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu.

                                                     
Miejska Biblioteka Publiczna
w Ciechanowcu

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl