buy medication online
 
Pokaz mody ekologicznej w ramach obchodów Dnia Ziemi Drukuj
09.05.2016.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu wraz z kadrą nauczycielską włączyli się w obchody Dnia Ziemi. Zorganizowali konkurs na strój ekologiczny połączony z pokazem mody.
 
Pokaz mody ekologicznej w ramach obchodów Dnia Ziemi

fot. Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu


Natomiast uczniowie z klas Ia i IIIb zaprezentowali inscenizację bajki o Śpiącej Królewnie, co śmieci nie lubiła, złej macosze - bałaganiarze i siedmiu krasnoludkach czyścioszkach.

Celem konkursu na strój ekologiczny jest podniesienie świadomości ekologicznej najmłodszego pokolenia, propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia, umiejętność  przetwarzania surowców wtórnych oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności uczniów.

Stroje, nakrycia głowy, biżuteria były wykonane techniką dowolną, obowiązkowo z surowców wtórnych: z papieru, plastiku i opakowań np. puszek po napojach, torebek, pudełek. Stroje na pokaz mody ekologicznej przygotowali uczniowie wszystkich klas.

Modele i modelki w swoich strojach wystąpili też na Jarmarku Św. Wojciecha w ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa, podczas którego rozstrzygnięto konkurs i rozdano nagrody.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl