buy medication online
 
Projekt "Aktywizacja seniorów poprzez warsztaty lokalnej tradycji" Drukuj
09.05.2016.
Logotypy

Stowarzyszenie „Zameczek” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Uniwersytet Trzeciego Wieku” i Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu przystępuje do realizacji projektu „Aktywizacja seniorów poprzez warsztaty lokalnej tradycji” sfinansowanego przez Województwo Podlaskie w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób 50+ zainteresowanych nabyciem umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w zakresie przygotowania tradycyjnych wyrobów i ozdób okolicznościowych (kartki okolicznościowe wyszywane na papierze ozdobnym, pająki słomiano-bibułowe, dekoracje okienne, koronki frywolitkowe, robótki włóczkowe, zakładki do książek).

Pierwsze warsztaty odbędą się dnia 19 maja 2016 r. (czwartek) w sali plastycznej COKiS w Ciechanowcu, ul. 11 Listopada 5A, w godz. 16.00-20.00, kolejne 2 czerwca i 1 września.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt tel. 606 170 063 lub e-mailowy: ciechanowiec@interia.eu do dnia 17 maja 2016 r. 


                                           

Prezes Stowarzyszenia "Zameczek"
Zofia Januszkiewicz-Diakowska

 
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl