buy medication online
 
Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu Drukuj
21.12.2015.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa zorganizowało spotkanie, którego celem była prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu połączona z celebrowaniem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Prezentacja działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, dyrektor Podlaskiego Oddziału PFRON, władze samorządowe Ciechanowca, dyrektorzy szkół, prezes Banku Spółdzielczego, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej, uczestnicy i kierujący z wszystkich jednostek lokalnych Stowarzyszenia Pomocy Szansa (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Podlesicach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dołubowie, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Perkach-Karpiach, Zakład Aktywności Zawodowej w Witowicach) oraz sąsiadujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Kozarzach.

Uczestnicy uroczystości obejrzeli film ukazujący dzień powszedni z funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy, gościnne występy artystyczne niepełnosprawnych z zaprzyjaźnionych placówek rehabilitacyjnych: Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Perkach-Karpiach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Podlesicach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dołubowie.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa podziękowało osobom, które przyczyniły się do powstania Środowiskowego Domu Samopomocy  w Ciechanowcu. Pamiątkowe grawertony otrzymali: Dyrektor Andrzej Kozłowski i pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i Radni Rady Miejskiej w Ciechanowcu, Dyrektor Marzena Kryńska i pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowcu oraz Pan Krzysztof Tomczuk.

Po pierwszej części spotkania w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu, druga część odbywała się w Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie ksiądz Tadeusz Kryński poświęcił pomieszczenia placówki.

Spotkanie zakończyły zajęcia integracyjne przybyłych gości z uczestnikami placówek rehabilitacyjnych, poczęstunek, karaoke i zabawa przy muzyce.

Sponsorami uroczystości byli: Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Piekarnia „Beza”, Piekarnia „Kobus”, Polski Koncern Mięsny DUDA, "MD" Sklep Spożywczo-Przemysłowy Małgorzata Kamińska.

          Więcej zdjęć...


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl