buy medication online
 
Warszaty kondycyjne seniorów Drukuj
21.10.2015.


Logo ASOS

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w ramach projektu „Aktywni seniorzy są wśród nas” wzięli aktywny udział w warsztatach mających wpływ na kondycję fizyczną.

W okresie od czerwca do października przeprowadzono pod okiem wykwalifikowanego trenera 30 godzin zajęć aerobiku na sali gimnastycznej COKiS, w których uczestniczyło każdorazowo od 10 do 15 osób. Na potrzeby projektu zakupiono maty i stepery.

Kolejnym zajęciem mającym na celu poprawę kondycji fizycznej były wyjazdy na basen. W  czasie pięciu spotkań ogółem 50 osób ćwiczyło pod okiem trenera-ratownika wykorzystując sprzęt będący na wyposażeniu pływalni.

Zaplanowane w projekcie zajęcia poprawiają krążenie, wpływają na sylwetkę i odporność organizmu, co w konsekwencji chroni przed różnymi chorobami i schorzeniami.

Ćwiczenia w grupie, pod okiem instruktora, to prawdziwa mobilizacja organizmu i dokonanie czasami wielkiego wysiłku fizycznego, zwłaszcza jeśli przynosi on pozytywne efekty,  warty jest pokonania. I na takie rozwiązania postawiła grupa uczestników obydwu form aerobiku.

                                                  
Zofia Januszkiewicz-Diakowska
Prezes Stowarzyszenia"UTW"
           

Warszaty kondycyjne seniorów

Warszaty kondycyjne seniorów

Warszaty kondycyjne seniorów

Warszaty kondycyjne seniorów

fot. Stowarzyszenie UTW w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl