buy medication online
 
Ciechanowiec pod ostrzałem Drukuj
20.10.2015.

W Ciechanowcu odbyły się Ogólnopolskie Manewry Strzeleckie „Ciechanowiec - walka w mieście”. Wzięło w nich udział prawie 300 młodych ludzi, entuzjastów sztuki wojennej.

Ciechanowiec pod ostrzałem

fot. ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

W ćwiczeniach uczestniczyli członkowie: Związku Strzeleckiego „Strzelec” z Wielkopolski, Łodzi, Suchedniowa, Skarżyska-Kamiennej, Krakowa, Warszawy, Marek i Wołomina, a także uczniowie klas mundurowych z Komornicy, Sokółki i Ostrowi Mazowieckiej oraz młodzież z klas wojskowo-sportowych z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu.

W ciągu całego dnia można było obserwować umundurowanych uczestników manewrów przemieszczających się ulicami miasta wśród wystrzałów i huków z broni, petard i granatów dymnych. Kulminacyjnym punktem był pokaz odbicia budynku szkoły ZSOiZ i znajdujących się w nim „zakładników z rąk terrorystów”.

Uczestnicy „walki” mieli okazje nie tylko zastosować w praktyce dotychczas zdobyte wiadomości i umiejętności, ale i wzbogacić się o nowe doświadczenie. Również dla osób obserwujących całe wydarzenie było to niecodzienne przeżycie.

Organizatorami Ogólnopolskich Manewrów Strzeleckich „Ciechanowiec - walka w mieście” byli Komendant Główny Związku Strzeleckiego „Strzelec”, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego oraz Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu.


         Więcej zdjęć...   Więcej zdjęć...   Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl