buy medication online
 
Kolejne elementy na placu zabaw Drukuj
08.10.2015.

Pomysłowość, włożony własny czas i wysiłek mieszkańców Osiedla nr 1 w Ciechanowcu doprowadził do tego, że dzieci mają nowe, przyjazne miejsce - plac zabaw, który powstaje na terenie przy kaplicy pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu.

 
Kolejne elementy na placu zabaw

fot. A. Kieliszek MPI

Ostatnio zamontowano nowe urządzenia: 25 metrowy zjazd linowy, karuzelę tarczową z siedzeniami oraz bujak ważkę. Niedługo zostaną ułożone obrzeża chodnikowe, a teren będzie ogrodzony. Do tej pory wydano niecałe 22 tysiące złotych. Całość inwestycji ma wynieść około 55 tys. złotych.

Do sukcesu przyczynili się w dużej mierze darczyńcy, którzy wsparli finansowo to przedsięwzięcie. Pieniądze na ten cel zbierane były podczas dwóch festynów oraz poprzez wpłaty indywidualne na subkonto parafii.  

Teren pod budowę udostępniła parafia pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu, która zaprasza do korzystania z placu zabaw wszystkie chętne dzieci i ich rodziców.

Organizator zbiórki ks. Andrzej Polakowski, proboszcz parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu, informuje wszystkich zainteresowanych wsparciem budowy placu zabaw, że specjalnie na ten cel parafia utworzyła subkonto - nr rachunku bankowego: 14 8749 0006 0004 0370 2000 0040.


Kolejne elementy na placu zabaw

Kolejne elementy na placu zabaw

Kolejne elementy na placu zabaw

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl