buy medication online
 
"Wyprawa - poprawa" - uczniowie sprzątają świat Drukuj
28.09.2015.

Od 1994 roku uczniowie z Gminy Ciechanowiec biorą udział w kampanii "Sprzątanie świata”, którego koordynatorem jest Fundacja Nasza Ziemia. W tym roku, pod hasłem „Wyprawa - poprawa” do akcji włączyli się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu wraz z wychowawcami. 
 
 
Wyprawa - poprawa - uczniowie sprzątają świat

„Sprzątanie świata” to lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. W ramach tegorocznej edycji kampanii organizatorzy chcą zwrócić uwagę na rolę, jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w gminie.

„Sprzątanie świata - Polska" jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World" wywodzącego się z Australii, zapoczątkowanego w 1989 roku przez Ina Kiernana, australijskiego biznesmena i żeglarza. W Polsce akcję w 1994 roku zainicjowała  Mira Stanisławska-Meysztowicz, założycielka Fundacji Nasza Ziemia.

 
Wyprawa - poprawa - uczniowie sprzątają świat

Wyprawa - poprawa - uczniowie sprzątają świat

Wyprawa - poprawa - uczniowie sprzątają świat

fot. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl