buy medication online
 
Pucharowa sobota w Ciechanowcu Drukuj
19.08.2015.

W sobotnie popołudnie Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu na Stadionie Miejskim zorganizował tradycyjne już mecze "strona na stronę", w których reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca rywalizowały o zwycięstwo. Po rozegranych w dwóch kategoriach wiekowych meczach oba Puchary Burmistrza pozostały na kolejny rok w lewobrzeżnym Ciechanowcu.

Pucharowa sobota w Ciechanowcu

fot. O. R. Tomaszewska, M. Chojnowski MPI


W toczonym pod palącym słońcem, zaciętym meczu drużyn do lat 30., grająca w 10 drużyna prawobrzeżnych "Mazurów" stawiła zacięty opór "Ciarkunom" i  w przepisowym czasie gry zremisowała 4:4 (bramki: Jarosław Dybowski, Łukasz Dacz, Dawid Supiński, Kacper Warchoł oraz Łukasz Łukasiuk (2), Szymon Gontarczuk, Emil Niemyjski), ale przegrała w rzutach karnych 4:5.

W kategorii wiekowej powyżej 30 lat także zwyciężyła reprezentacja “Ciarkunów”, gromiąc "Mazurów" 5:2. Bramki dla “Ciarkunów” strzelili: Piotr Kaczorowski (2), Sławomir Pietrzykowski, Adam Balbicki oraz Marek Gieros. Natomiast w drużynie „Mazurów” po jednej bramce strzelili Mariusz Krysiński i Łukasz Ratyński.

Pomiędzy meczami "strona na stronę" rozegrano VIII Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Zawody na ciechanowieckim zalewie zostały entuzjastycznie przyjęte przez turystów odwiedzających nasze miasto, którzy stanowili większość uczestników. W regatach wystartowało 8 panów i 4 panie w kategorii jedynek oraz 14 par mieszanych. W jedynkach kobiet pierwsze miejsce zajęła Sylwia Leks, drugie Joanna Czechowicz a trzecie Magdalena Lewandowska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Klimek, drugie Paweł Czołomiej, a trzecie miejsce Daniel Maliszewski. W cieszącej się największą popularnością kategorii par mieszanych pierwsze miejsce zajęli Magdalena Moraczewska i Daniel Maliszewski, drugie miejsce Daria Fiedoruk i Patryk Fiedoruk, trzecie Sylwia Leks i Michał Szafraniec.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl