buy medication online
 
III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa Drukuj
04.08.2015.

W Ciechanowcu odbył się III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa, którego ideą jest uczczenie patrona kierowców, integracja, dobra wspólna zabawa i zdrowa rywalizacja.
 
III Parafialny Rodzinny Rajd Samochodowy św. Krzysztofa

fot. ks. Andrzej Polakowski


Trasa rajdu przebiegała drogami powiatu wysokomazowieckiego z Ciechanowca przez Usze: Wielką i Małą, Klukowo, Wyszonki Kościelne i Kuczyn do Ciechanowca.

W rajdzie wzięło udział 28 wieloosobowych, rodzinnych załóg rajdowych. Do uczestnictwa w rajdzie nie trzeba było posiadać specjalnego sprzętu i umiejętności, trasa prowadziła drogami dostępnymi dla każdego auta. Należało ją pokonać zgodnie z przepisami ruchu drogowego, wykonując po drodze określone zadania np. zameldować się na wyznaczonych punktach kontroli czasu w Wojnach-Szubach i Kostrach-Podsędkowiętach, zmienić koło czy przebiec trasę slalomu w „alko-goglach” czyli w okularach, które dają odzwierciedlenie stanu kierowcy będącego pod wpływem alkoholu.

Zwycięzcą rajdu został Mirosław Reczko z załogą. Drugie miejsce zajął Aleksander Majewski z załogą a trzecie Rafał i Agnieszka Zarembowie.

Specjalną nagrodę dla najstarszego odważnego kierowcy otrzymała załoga Mieczysława i Zofii Smolińskich.

Organizatorem rajdu byli Zarząd Osiedla nr 1 i parafia NMP z Fatimy w Ciechanowcu. Komandorem Rajdu był Adam Godlewski Komandorem Trasy – Robert Godlewski. Komandorem Proboszczem Rajdu – ks. Andrzej Polakowski. Wsparcie techniczne rajdu zapewniali Tadeusz i Krystyna Steciowie.

Organizatorzy rajdu serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli imprezę rajdową w tym: Burmistrzowi  Ciechanowca, Romanowi i Wierze Godlewskim, Zenonowi Boguszewskiemu (firma ENDURO), Robertowi Uszyńskiemu, WORD Łomża, Joannie i Markowi Szaciłowskim.

Rajd jest imprezą cykliczną na którą serdecznie zapraszamy za rok.
 
                                                                         
Organizatorzy Rajdu
 

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl