buy medication online
 
Konkursy, gry i zabawy - festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
23.06.2015.

Festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem CARITAS i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży przy Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.   

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

fot. A. Kieliszek MPI

Na Stadionie Miejskim na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje. Rozegrany został Wielobój Sprawnościowy Mam i mecz dzieci kontra rodzice. Odbył się konkurs piosenki, na którym dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne oraz konkursy plastyczne. Długie kolejki dzieci ustawiały się przy "Krainie Zabawy", zjeżdżalni i trampolinie. Dodatkową atrakcją były przejażdżki bryczką.

Dużym zainteresowaniem cieszył się nie tylko mecz dzieci kontra rodzice, który zakończył się wynikiem 2:2, ale także Bieg Papieski. Zwycięzcy biegu otrzymali Puchary. W kategorii młodzicy Zuzanna Komiażyk i Dawid Grabarz, w kategorii juniorzy Wiktoria Śmigielska i Konrad Kalinowska, a w kategorii dorosłych Katarzyna Bachorek i Wojciech Derewońko.

Wielu uczestników festynu wzięło udział w loterii, w której nagrody fundowali lokalni przedsiębiorcy, a były to m.in. sesja zdjęciowa,  talony na pizze i lody.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się wieloma smakołykami sponsorowanymi przez organizatorów m.in. kiełbaskami z grilla, kanapkami, ciastem, cukierkami, lodami i napojami.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl