buy medication online
 
Zagłosuj na zdjęcie nr 8 Grupa COKiS Ciechanowiec Drukuj
22.06.2015.

Zapraszamy do głosowania na zdjęcie nr 8 Grupy COKiS zgłoszone w konkursie pt. „Jesteśmy lekkoatletami”. Celem konkursu jest promowanie różnych form lekkiej atletyki i popularyzacja "królowej sportu" wśród dzieci i młodzieży.
 
Zagłosuj na zdjęcie nr 8 Grupa COKiS Ciechanowiec

fot.grupa COKiS


Wszystkie zdjęcia konkursowe zostały opublikowane na profilu MultiSportu na Facebook'u www.facebook.com/programmultisport. Komisja Konkursowa wybierze czternaście zwycięskich zdjęć. Piętnastą zwycięską grupą będzie ta, której zdjęcie otrzyma największą liczbę polubień do dnia 24 czerwca 2015 r.

Zwycięskie grupy pojadą na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, który odbędzie się 13 września 2015 r. na Stadionie Narodowym!

Instytut Sportu, krajowy operator Programu MultiSport, przekaże zwycięskim grupom bilety na to wydarzenie, pokryje koszty transportu do Warszawy oraz zapewni wyżywienie. Dodatkowo przed rozpoczęciem zawodów będziecie mogli wziąć udział w Pikniku Lekkoatletycznym.

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.multi-sport.pl i na profilu społecznościowym www.facebook.com/programmultisport 25 czerwca 2015 roku.

Ideą projektu „MultiSport” jest organizacja i prowadzenie systematycznych, bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z klas 4-6 szkół podstawowych. Zajęcia są prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach, stymulując aktywność fizyczną uczestników. W województwie podlaskim operatorem programu jest Podlaska Federacja Sportu.

Gmina Ciechanowiec przystąpiła do realizacji tego programu w roku 2014 roku i nadal go kontynuuje. W tym roku uczestniczy w nim grupa osiemnastu dziewcząt z klas V-VI Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika  z Ciechanowca. Trenerem jest Joanna Czechowicz.

Grupa realizuje zajęcia trzy razy w tygodniu wykorzystując obiekty sportowe należące do COKiS. W ramach programu odbywają się również szkolenia dla trenerów i nauczycieli.

                                           

Joanna Czechowicz - trener grupy

  

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl