buy medication online
 
Senior i przyroda Drukuj
03.06.2015.

Uniwersytet Trzeciego Wieku zrealizował projekt pt. „Senior i przyroda” finansowany z Podlaskiego Pozarządowego Funduszu Mikrodotacji realizowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. 
   
Senior i przyroda


Projekt przebiegał dwuetapowo: dwudziestoosobowa grupa seniorów zwiedziła Ośrodek Edukacyjny Nadleśnictwa Rudka. Specjalista ds. edukacji ekologicznej zapoznał uczestników z aranżacją ekologiczną w plenerze, wskazał na związek człowieka z lasem oraz znaczenie rezerwatów przyrody. W dalszej części wyjazdu w Białowieży poznano Muzeum Przyrodniczo-Leśne, najstarsze w województwie podlaskim, usytuowane w nowoczesnym budynku, w którym w innowacyjny i atrakcyjny sposób prezentowane są zbiory przyrodnicze. Uczestnicy wyjazdu podziwiali panoramę okolicy na tarasie widokowym, a także zwiedzili rezerwat żubrów.

Poza planem wyjazdu, w drodze powrotnej skorzystano z możliwości wysłuchania finałowego koncertu XXXIV Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej w Soborze Św. Trójcy.

W drugim etapie projektu, z pozyskanego w czasie wyjazdu i wysuszonego materiału roślinnego, wykonano w czasie warsztatów pod kierunkiem trenera 20 mini zielników  - zakładek do książek, które przekazano do Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu celem nagrodzenia najaktywniejszych, młodych czytelników.

Dziękujemy uczestnikom za aktywny udział i zachęcamy do dalszej współpracy.

                                      

Zofia Januszkiewicz-Diakowska
Prezes UTWSenior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

Senior i przyroda

fot. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl