buy medication online
 
Wycieczka rowerowa Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy Drukuj
21.05.2015.

Pomimo wietrznej pogody w niedzielę 17 maja, 43-osobowa grupa rowerzystów z Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy wyruszyła na wycieczkę z Ciechanowca do miejscowości Murawskie Nadbużne.

 
Wycieczka rowerowa Grupy Inicjatywnej przy Parafii pw. NMP z Fatimy

fot. ks. A. Polakowski


Jechaliśmy wśród lasów, więc nawet nie odczuliśmy podmuchów wiatru. Nasz rowerowy szlak prowadził także wśród malowniczych pól i łąk, mogliśmy podziwiać piękne krajobrazy i oderwać się od miejskich hałasów - powiedziała uczestniczka wycieczki. Świetnie radziły sobie dzieci, po których nie widać było zmęczenia, tylko radość i podekscytowanie z nowej przygody - dodała.

Na kilkanaście rodzin, które zmęczone, ale i zadowolone dotarły do Murawskich Nadbużnych, czekało już rozpalone ognisko.

Organizatorem wycieczki była Grupa Inicjatywna przy Parafii pw. NMP z Fatimy w Ciechanowcu razem z księdzem Proboszczem. To nie jedyna inicjatywa tej grupy - na 14 czerwca jest zaplanowany festyn, podczas którego będą zbierane fundusze na budowę placu zabaw dla dzieci przy plebanii. Grupa Inicjatywna idzie o krok dalej i już niedługo odbędzie się zebranie założycielskie Stowarzyszenia pod nazwą „Razem”, którego jednym z głównych celów będzie realizacja działań na rzecz mieszkańców Osiedla nr 1 w Ciechanowcu.

          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl