buy medication online
 
Nowy most w Ciechanowcu Drukuj
07.05.2015.

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku rozpoczął długo oczekiwaną rozbudowę skrzyżowania ul. Czyżewskiej i ul. Pałacowej w Ciechanowcu.

 
Nowy most w Ciechanowcu


Przewidziany do przebudowy jest odcinek drogi wojewódzkiej Nr 690 wraz ze skrzyżowaniem od km 20+175,00 do 20+375,50. Zostanie wykonana przebudowa chodnika i wybudowany ciąg pieszo-rowerowy. W ramach przebudowy na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Nr 690 (ul. Czyżewska) z drogą powiatową (ul. Pałacowa) zostanie wykonany dodatkowo lewoskręt. Zaplanowana jest też przebudowa urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci oświetleniowej i energetycznej oraz budowa kanalizacji deszczowej.

Istniejący dotychczas most przez rzekę Ralkę został już rozebrany, a w jego miejscu rozpoczęto budowę nowego mostu jednoprzęsłowego o długości 9,20 m i szerokości 15,51 m. Prace prowadzi firma Unibep S. A. z Bielska Podlaskiego.

W związku z trwającymi pracami, od 16 kwietnia 2015 r. do 30 września 2015 r., na odcinku planowanej inwestycji ruch drogowy został całkowicie zamknięty i przekierowany na drogi lokalne, więc w rejonie ulic: Łomżyńska, Plac Jana Pawła II, Kozarska, Pałacowa i Czyżewska obowiązuje nowa czasowa organizacja ruchu drogowego. Objazd jest wytyczony z wykluczeniem pojazdów ciężarowych, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 20 ton. Pojazdy ciężarowe mają wyznaczone objazdy przez miejscowość Brańsk.


Nowy most w Ciechanowcu

fot. A. Kieliszek MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS


Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl